O NAS

Arkusz organizacji przedszkola

DSC00467-2-Edit

mgr Joanna Stankiewicz-Trzaskawka

Organ prowadzący, dyrektor, terapeuta kliniczny. Terapeuta miofunkcjonalny i systemu MFS. Wykładowca akademicki w WSM Centrum Studiów Podyplomowych oraz w Akademii WSB (tematyka wykładów obejmuje między innymi psychologię rozwoju dziecka małego i starszego). Autor publikacji naukowych.

Pedagog specjalny z zakresu oligofrenopedagogiki i terapii pedagogicznej, terapeuta z zakresu terapii widzenia Vision Therapy (wg dr Willis Clem Maples’ a) oraz sensomotorycznej terapii widzenia, arteterapeuta, terapeuta kinezjologii stosowanej w profilaktyce zdrowia jak również Kinezjologii Edukacyjnej. Terapeuta Empathy Dolls, w trakcie certyfikowania na Skrinera HANDLE w The HANDLE Institut. Provider metody treningu słuchowego IAS Johansen. 

Od 18 lat wspiera rozwój dzieci zdrowych oraz z wyzwaniami rozwojowymi, od 17 lat właściciel i dyrektor integracyjnego przedszkola Puchatkowa Załoga, w którym sprawuje nadzór nad zespołem specjalistycznym z zakresu edukacji i terapii. Pedagog skupiający wokół swojej działalności wybitnych pedagogów, specjalistów, terapeutów. Szkoleniowiec oraz organizator projektów, konferencji i wykładów. Współpracuje ze szkołami i uczelniami, uposaża w wiedzę praktykantów, wolontariuszy oraz studentów studiów podyplomowych. Realizuje zajęcia terapeutyczne z wielu obszarów, również z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, wiedzą, umiejętnościami z obszaru edukacji i terapii, codziennej praktyki wspiera rozwój dzieci każdego dnia.

Prywatnie: aktywna zawodowo szczęśliwa mama 3 synów -15 latka, 2,5 latka i prawie już rocznego szkraba:)

 DSC_9131

mgr Zuzanna Kasprzak 

Nauczyciel Edukacji i Wychowania Przedszkolnego.Pedagog Specjalny w zakresie oligofrenopedagogiki oraz terapii pedagogicznej. Terapeuta Kinezjologii Stosowanej w Profilaktyce Zdrowia jak również Kinezjologii Edukacyjnej. Terapeuta Neurosensomotorycznej Terapii Taktylnej wg Programu S. Masgutowa I i II stopnia oraz Integracji Odruchów Dynamicznych i Posturalnych( cz.I).

emi

mgr Emilia Musiałowska 

Pedagog specjalny w zakresie oligofrenopedagogiki oraz surdopedagogiki, neurologopeda. Terapeuta uczestniczący w specjalistycznych turnusach terapeutycznych organizowanych przez neurologopedów dla dzieci niepełnosprawnymi intelektualnie.

113713-f-1e1b522fe23df9f7cd9ea7782f651aaf7fffefe8

mgr Aleksandra Zawadzka

Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Pedagog specjalizujący się w terapii pedagogicznej. Studia magisterskie-Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna.

Magdalena Małachowska

Pomoc nauczyciela przedszkola, terapia zajęciowa z psychomotoryką.

 

DSC_4334

mgr Beata Garncarek

Logopeda z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Od 12 lat realizuje zajęcia grupowe i indywidualne w Puchatkowej Załodze. Pracownik poradni pedagogiczno-psychologicznej.

mgr Ewa Oko

 Fizjoterapeuta, terapeuta SI I i II stopnia, Bobath, PNF

mgr Anna Jarosz

Optometrysta. Specjalista umiejętnie łączący pracę wzroku z procesami Integracji sensorycznej.

mgr Lucyna Kościelniak 

Logopeda, terapeuta słuchu

asia-filas     

 mgr Joanna Filas 

Pedagog i muzykoterapeutka( muzykoterapia holistyczna). Ma za sobą kilkaset godzin kursów muzykoterapii holistycznej oraz ukończone Studium Muzykoterapii Holistycznej na Uniwersytecie im. Palackiego w Ołomuńcu. Przez wiele lat współpracowała z Świetlicą Profilaktyczno-Wychowawczą Tobiaszki na Karłowicach oraz z Domem dla Dzieci na Sołtysowicach. W trakcie swojej pracy pedagogicznej prowadziła cotygodniowe zajęcie muzykoterapeutyczne z dziećmi w Szkole Podstawowej w Wilczkowie, a także wielokrotnie uczestniczyła w warsztatach muzykoterapeutycznych z młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie. Obecnie prowadzi regularne zajęcia muzykoterapeutyczne w wielu placówkach na terenie Dolnego Śląska  Prowadzi również sesje relaksacyjne z dźwiękiem, a także koncertuje. W naszym przedszkolu prowadzi zajęcia z muzykoterapii grupowe i indywidualne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

mgr Julianna Ciesielska 

Anglista, logopeda, socjolog. Prowadzenie zajęcia grupowe z języka angielskiego.

IMG_20200827_105758 (2)

mgr Ewa Śmiechowska
Pedagog specjalny, nauczyciel terapeuta

IMG_20200827_164504

Kayode James Olaleye

Anglojęzyczna pomoc nauczyciela przedszkola

IMG_20200827_105458-01

Małgorzata Bożym
Pomoc nauczyciela przedszkola

IMG_20200902_110422-01

Monika Tusznio

Pedagog nauczyciel wspomagający

Maria Kashmina

Nauczyciel anglojęzyczny

Barbara Ślepko
Pomoc nauczyciela przedszkola

Maria Mykolenko
Pomoc nauczyciela przedszkola

Agata Kijak